Yüksek Performans ve Kusursuzluğun
Fark Yarattığı Her Yerde
Biz Varız

KALİTE YÖNETİMİ


ONUK-BG’nin kalite yönetim sistemlerinin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu belgelenmiştir. KIWA MEYER tarafından belgelenen kalite yönetim sistemi ISO 9001 isterleriyle uyumlu olan ONUK-BG üretim faaliyetlerini Tuzla İstanbul'da bulunan tesislerinde sürdürmektedir.

ONUK-BG; üstlendiği projeler kapsamında tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini ileri seviye kalite yönetimi sistemi çerçevesinde kapsamlı bir kalite izleme, kontrol, değerlendirme ve geçerleme sürecinden geçirmektedir.

Dünya markası olma hedefini güden ONUK-BG’nin marka saygınlığının en üst seviyede tesisi ve korunması bakımından, ancak ONUK-BG’nin yüksek kalite beklentilerini tam olarak sağlamış olan ürünlerin müşterilere teslimi gerçekleştirilmektedir.

Yürürlükteki ulusal ve uluslarası mevzuata uygun olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Kuralları ile Kalite Standartları kapsamında gerekli tüm eğitimler, iç kontrol aşamaları, risk analizleri ve sair kalite süreçleri büyük bir titizlikle yapılmakta ve yürütülmektedir.