Yüksek Performans ve Kusursuzluğun
Fark Yarattığı Her Yerde
Biz Varız

ONUK-BG A.Ş.


ONUK-BG’nin kuruluş felsefesi ve iştigal konusu; yüksek performanslı malzemeleri (ileri teknoloji Fiber Takviyeli Polimer -FTP- Kompozit malzemeler vb.) kullanarak endüstriyel uygulamalar için uluslararası alanda rekabet gücü yüksek ileri teknoloji, yüksek performanslı mamuller geliştirmek ve üretmektir. 

Türk Sanayisinin gelişmesi için öncü bir rol üstlenmiş olan ONUK-BG; kendisine ilke edindiği yegane rekabetçi avantajın rakiplerinden daha hızlı öğrenebilmek olduğu prensibi doğrultusunda; öncü, yenilikçi ve dinamik tasarım, üretim ve mühendislik stratejileriyle ulusal ve uluslararası rakiplerinden pozitif yönde farklılaşmayı başarmış ve sürdürülebilir liderlik konumunu edinmiştir.

ONUK-BG, Türk Sanayisinin ve uluslararası müşterilerin gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kanıksanmış limitlerin ötesinde bir algıyla çalışmaktadır. ONUK-BG’nin Endüstriyel Güvenlik ve Kalite Yönetim Sistemleri’nin Uluslararası Endüstriyel Sanayii Güvenliği İsterleri’ne ve Uluslararası Kalite Standartları’na uygunluğu belgelenmiştir. Kiwa Meyer tarafından belgelenen Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2008 isterleriyle uyumlu olan ONUK-BG, üretim faaliyetlerini Tuzla ISTANBUL’da bulunan tesislerinde sürdürmektedir. ONUK-BG, FTP Kompozitler ve bu malzemelerin ileri teknoloji endüstriyel uygulamaları konusunda kayda değer insan kaynağı, donanım, bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

VİZYONUMUZ


Yüksek performanslı malzemelerden mamul endüstriyel ürün tasarımı, mühendisliği ve üretiminde dünya çapında öncü, yenilikçi ve lider bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ


Zamanın ötesinde dinamikler ve kusursuz mühendislik anlayışıyla; üstün performanslı, ileri teknoloji, yüksek katma değerli, uluslararası alanda teknik rekabet kabiliyeti yüksek, stratejik öneme sahip ürünleri ve sıradışı tasarımları hayata geçirmek ve hedeflerimizi sürekli daha ileri taşımak.

DEĞERLERİMİZ


Müşteri odaklı bir kuruluş olarak; müşterilerinin kalite ve hizmet beklentilerini tam anlamıyla karşılayan, öncü ve yenilikçi ürün ve çözümler sunmak.

İç kaynakları kullanarak sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.

Akademik kuruluş ve araştırma laboratuvarlarıyla işbirliği içinde Ar-Ge yaparak faaliyet alanındaki teknoloji liderliğini sürdürmek.

Ağırlıklı olarak ihracata yönelik tasarım ve üretim yapmak.

Personelinin ve takım çalışmasının gelişmesi için uygun ortam yaratmak.

Tüm paydaşları için ve tüm paydaşlarıyla birlikte, içinde bulunduğu toplum için değer üretmek.

Organizasyon Yapımız